Kopenhaga, Kopenhaga … i Alavida!

To był niesamowity weekend w Kopenhadze (19-20.09.2015 r.). Ponad 1200 osób z całej Europy przyjechało na zaproszenie wynalazcy Davida Schmidta na coroczny event powiązany z wprowadzeniem nowego produktu – systemu kosmetycznego Alavida co oznacza 'do życia’. Prezentację prowadził David Schmidt wraz z prezesem Michaelem Collinsem. Porad dotyczących stosowania produktów oraz prowadzenia biznesu udzielali liderzy z różnych krajów.

Nasz kraj był reprezentowany przez liczną, kilkudziesięcioosobową grupę złożoną z liderów, konsultantów oraz fanów stosowania technologii LifeWave dla zdrowia.

event

Osoby, które uczestniczyły otrzymały próbki nanoplastra X-29 oraz mogły spróbować eliksirów Alavida na dzień i na noc.

Alavida ™ trio regeneracyjne składa się z trzech produktów, które działają w sposób niezależny. W przypadku gdy są stosowane razem, wyniki są natychmiastowe, długotrwałe, i zmieniające życie. Trzy elementy zestawu  oddziaływują współnie, aby ograniczyć pojawianie się linii i zmarszczek, rozjaśniają cerę przez regenerację, dodają młodzieńczego blasku i oferują 24h/7dni nawodnienie.
Dowiedz się więcej o tych niesamowitych produktów na www.nanoteam.pl/uroda! Spróbuj Alavida Trio regeneracyjne przez tydzień i zgłoś swoje zdjęcia przed użyciem i po użyciu biuro@nanoteam.pl