Koronawirus a glutation, czyli jak można zapobiegać wirusom.

W ostatnich dniach, z wiadomych względów, otrzymujemy wiele zapytań dotyczących koronawirusa a dokładniej możliwości zabezpieczenia się przed nim za pomocą nanoplastrów.

Na tą chwilę nie ma jeszcze oficjalnej szczepionki na tą chorobę, wiadomo jednak jak rozkłada się zachorowalność w zależności od wieku. Osoby starsze są na niego bardziej podatne i ciężej przechodzą wywołaną przez niego chorobę. Nie niczym nowym, że osoby starsze są bardziej podatne na choroby niezwiązane wyłącznie z wiekiem, niż ludzie młodzi.

Jedną z głównych przyczyn tego jest stan naszej bariery ochronnej, swoistej tarczy, zwanej układem immunologicznym. W jego skład wchodzi szereg mechanizmów i zależności w naszym organiźmie, a wśród nich również substancje endogenne, które mają tym chorobom przeciwdziałać. Jedną z nich jest glutation (glutathione), niezwykły tripeptyd, uznawany przez wielu lekarzy za najbardziej pożyteczny związek produkowany przez nas własny organizm.

Znalezione obrazy dla zapytania: bariera immunologiczna

Glutation pełni w naszym ciele wiele funkcji, które nadal są przez medycynę odkrywane. Trzy z nich należy wskazać jako kluczowe:

  • stymuluje prawidłowe działanie układu immunologicznego, czyli naszej bariery ochronnej,
  • jest kluczowym przeciwutleniaczem czyli przeciwdziała starzeniu i degeneracji komórek prowadzącej do nowotworzenia,
  • ma główną rolę w detoksykacji w tym z metali ciężkich.

Oczywistym w tej sytuacji staje się wskazywanie przez nas nanoplastrów Y-age Glutathione jako naturalnego, pozbawionego skutków ubocznych i bardzo szybkiego oraz skutecznego sposobu na wpłynięcie na poziom glutationu własnego w organiźmie (300-800%) i co za tym idzie, podniesieniu na dużo wyższy poziom bariery przeciw wirusom i bakteriom w tym wspomnianemu koronawirusowi.

Glutation posiada udokumentowane działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne w organiźmie poparte mnóstwem opracowań naukowych. U osób starszych możliwości obrony są znacznie mniejsze (nawet o 60%), dlatego zastosowanie nanoplastrów Y-age Glutathione będzie bardzo dobrym sposobem profilaktyki przeciw chorobie wywołanej przez koronowirusa. Poniżej prezentujemy linki do innych materiałów rozszerzających tą wiedzę, w tym badań klinicznych dokumentujących lawinowy skok poziomu glutationu w organiźmie po zastosowaniu nanoplastrów Y-age Glutathione.

Plastry stosuje się w prosty sposób naklejając je na wyznaczone w ulotce miejsce. Działanie nanoplastów nie opiera się na dostarczaniu żadnych substancji do organizmu, dlatego nie doświadczymy efektów ubocznych czy interakcji z lekami.

Nanoplastry można zamówić poprzez stronę internetową www.lifewave.com lub kontaktując się z nami.

glu

Glutation-chc-mie-tego-wi-cej.pdf (112.4 KB) Glutation co to takiego? Pobierz
Glutation-czy-mam-go-wystarczaj-co.pdf (2.9 MB) Glutation, czy mam go wystarczająco? Pobierz
Research-GlutathionePatchesImprove.pdf (2.4 MB) Research-GlutathionePatchesImprove Pobierz
Research-ClinicalEvalAntiAcneTestSystem-1.pdf (2.1 MB) Nanoplastry skuteczne w leczeniu trądziku Pobierz
Y-age-instrukcja.pdf (1.8 MB) Instrukcja naklejania Pobierz
Research-HumanClinicalPilotStudy.pdf (180.7 KB) Research-Human Clinical Pilot Study Pobierz
Research-EffectsOfYageOnVariedSkinTypes.pdf (395.2 KB) Wpływ nanoplastrów serii Y-age na poprawę jakości skóry Pobierz
patent-wersja-pe-na.pdf (1.5 MB) Patent USA dla LifeWave nanoplastry Pobierz