Marcin Kęsy – niecodzienna historia drogi do celu.

  Chcielibyśmy przedstawić sylwetkę Marcina Kęsego, naszym zdaniem niezwykłego biegacza,  który jest inspiracją dla wielu innych amatorów biegania i sportowego trybu życia. Marcin w niedługim czasie przemierzył długą drogę od osoby z nadwagą do zawodnika, który liczy się w czołówce najważniejszych biegów w naszym kraju.marcin kesy nanoplastry plastry nanoteam.pl

  Spotkaliśmy się z Marcinem już jakiś czas temu przedstawiając mu idę technologii LifeWave – fenomen nanoplastrów i możliwości ich stosowania dla zdrowia i wsparcia w osiąganiu wyników sportowych. Oczywiście bez informacji na temat pozytywnego listu WADA (Światowa Organizacja Antydopingowa), Marcin z pewnością nie spróbowałby i używał na wybranych imprezach i treningach tej technologii. W przypadku biegaczy zastosowanie mają plastry Energy Enhancer, Y-age Glutathione, Y-age Carnosine oraz Silent Night. Oczywiście przy kontuzjach koniecznie warto doświadczyć działania nanoplastrów Ice Wave.

Zapraszamy do lektury artykułu na portalu bieganie.pl, z którego dowiecie się jak to było z Marcinem i co zamierza w najbliższym czasie osiagnąć.


pomoc w zastosowaniu nanoplastrów u sportowców: szymon@nanoteam.pl tel. 501 45-55-77 Szymon Sikora