Niemiecka drużyna piłkarska korzysta z plastrów LifeWave Energy!

         Demonstrując niebywałe umiejętności i wytrzymałość, Niemcy zdobyły puchar Mistrzostw Świata 2014, pokonując Argentynę zaledwie 1:0 na legendarnym stadionie Maracana w Rio de Janeiro. Po zakończonym wynikiem 0:0 regulaminowym czasie gry, gol strzelony przez napastnika Mario Gotze rozstrzygnął sytuację w trzydziestominutowej dogrywce.

Niemcy miały wiele świetnych momentów podczas tegorocznych Mistrzostw Świata, jak choćby miażdżące zwycięstwo 7:1 nad będącą gospodarzem Mistrzostw Brazylią w meczu półfinałowym. Była to najwyższa przegrana Brazylii od czasu jej porażki z Urugwajem 6:0 w roku 1920 i potężny cios dla kraju, którego kultura jest tak związana z grą w piłkę nożną.

     Zauważono, że niektórzy z graczy w drużynie Niemiec mieli naklejone plastry LifeWave Energy Enhancer podczas meczów Mistrzostw Świata, także podczas tego zwycięskiego przeciwko Argentynie w niedzielę, 13 lipca.

494334157-splash

Niemiecki gracz Sami Khedira w akcji, z naklejonymi plastrami LifeWave Energy Enhancer

         Klinicznie dowiedziono, że plastry LifeWave Energy Enhancer podnoszą wytrzymałość, nie zawierając żadnych szkodliwych substancji lub stymulantów. Jesteśmy poruszeni, widząc, jak sportowcy o tej renomie korzystają z naszego produktu podczas ogólnoświatowego wydarzenia sportowego o tak wysokiej renomie. Gratulujemy drużynie Niemiec wspaniałego zwycięstwa w Mistrzostwach Świata! >>

niemcy

Niemcy_EURO2012

germany

germany2