Niewiarygodnie szybka i skuteczna redukcja stresu u koni

Badania wykazują,że stres startowy dotyka nie tylko zawodnika ale dotyczy także koni startujących w zawodach. Konie, doświadczając negatywnych emocji podczas treningów, czy zawodów, zapamiętują je i kojarzą w momencie przygotowania do kolejnych. W wyniku tego już po samym osiodłaniu u konia wzrasta poziom adrenaliny we krwi, której występowanie przed wysiłkiem wpływa negatywnie na wytrzymałość koni i osiągnięcia sportowe. W wyniku napięć i towarzyszących im usztywnień koń nie może w pełni wykorzystać swoich fizjologicznych możliwości, jego ruch staje się mniej elastyczny i skoordynowany, a stawy, ścięgna i mięśnie bardziej narażone na urazy.


Konie tak jak i ludzie poddane są sytuacjom stresowym, jeśli zdajesz sobie sprawę jak bardzo wpływają one negatywnie na Twojego konia i tym samym waszą współpracę możesz to zmienić. Zastosowanie nanoplastrów poprzez stymulację odpowiednich punktów na ciele pozwoli Ci skutecznie zredukować poziom stresu u konia. Dzięki nim Twój koń będzie rozluźniony, a jego ruch stanie się bardziej harmonijny i elastyczny. Poczujesz jak niesamowicie plastry wpływają na lepszą komunikację i współpracę konia. Rezultat widoczny jest już po 5 minutach od aplikacji jedynie 2-4 plastrów.

Zakup plastrów możliwy jest po przez naszą stronę.
Wraz z zakupioną paczką plastrów otrzymasz od nas dokładne instrukcje oklejania koni (stres, ból grzbietu, wzmocnienie konia przed zawodami)

Zapraszamy również na nasze szkolenia, które dają praktyczną wiedzę z zakresu oklejania koni.