Nowa technologia redukcji bólu dla koni.

     Zapewne znasz swojego konia i wiesz kiedy jest w swojej szczytowej formie. Podobnie jak sportowcy, konie mają horse Aculifeplastry dla konitendencję do odczuwania bólu z powodu codziennego charakteru, ich działalności oraz ogólnej anatomii. Co robisz, gdy zauważysz, że twój koń nie wykorzystuje swojego pełnego potencjału?

     Jesteś prawdopodobnie przyzwyczajona do myślenia, że potrzebujesz wprowadzić coś do organizmu konia aby poprawić jego zdrowie. Zazwyczaj może to wymagać zaplanowania wizyty weterynarza lub specjalisty oraz leków z możliwością skutków ubocznych. A co jeśli wcale tak nie musi być? Z plastrami Aculife nie musisz być lekarzem weterynarii, akupunkturzystą ani ekspertem od bólu, żeby pomóc swojemu koniowi. Każdy potrafi zastosować Aculife!

     Plastry Aculife są oparte na nowej technologii redukcji bólu. Choć prawidłowe odżywianie, woda i ćwiczenia są elementami podstawowymi niezbędnymi do utrzymania zdrowia konia, ich organizm wymaga również ciągłego przepływu energii.

     slonceWiemy już od tysięcy lat, że specyficzne częstotliwości światła mogą powodować określone zmiany w organiźmie. Kiedy wychodzimy na słońce, częstotliwość światła słonecznego powoduje, że nasz organizm produkuje witaminę D. Inna częstotliwość światła (UV) spowoduje w naszym organiźmie produkcję melaniny, związku chemicznego,  który daje nam opaleniznę.

     Technologia LifeWave wykorzystuje tę samą zasadę naukową.

big_aculife

Informacje, szkolenia, dystrybucja: trener Aculife Sandra Kałużna tel. 693 214-820