Szkolenie Wrocław 13-14.02.2016

SZKOLENIE BIZNESOWO-PRODUKTOWE LIFEWAVE

Zapraszamy Was serdecznie na niesamowite Szkolenie Biznesowo-Produktowe na temat technologii Lifewave.

Szkolenie odbędzie się:

13-14 lutego 2016

Hotel Ibis Styles – Wrocław Centrum,
plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław

Mamy dla Was mnóstwo ciekawych informacji, dowiecie się dokładnie jak działa technologia Lifewave, czy jest bezpieczna i kto ją stosuje? Otrzymacie kompleksową wiedzę na temat każdego produktu. Dowiecie się jak podnieść swoją odporność, jak oczyścić organizm, jak wzmocnić regenerację, poprawić sen i w końcu jak radzić sobie ze stresem i bólem.

Ale przede wszystkim zrozumiecie potencjał biznesowy przełomowych technologii firmy Lifewave. Otrzymacie sporo danych wskazujących na to, że to jest obecnie najlepszy czas na zaangażowanie się we współpracę.

Dowiecie się jak zwiększyć skuteczność działania produktów.

Otrzymacie pozytywne, energetycznie zapakowane spotkanie z nami oraz całe mnóstwo historii ludzi, którzy używają tej przełomowej technologii.

Każdy uczestnik otrzyma zeszyt „Materiały pomocnicze szkolenia produktowego” – w który znajdziecie podstawowe protokoły i miejsca naklejania bioelektrod oraz miejsce na notatki.

Każdy z Was otrzyma możliwość uczestnictwa w webinarze produktowym myLifewave po szkoleniu, aby ugruntować wiedzę zdobytą na szkoleniu. O szczegółach poinformujemy w trakcie szkolenia.

KOSZT SZKOLENIA TO 197 ZŁ OD OSOBY.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA

ZAPISY: szymon@nanoteam.pl

PROSZĘ PODAĆ:
– IMIĘ I NAZWISKO
– NR ID LIFEWAVE
– ADRES E-MAIL
– TELEFON KONTAKTOWY

WPŁAT NALEŻY DOKONYWAĆ NA RACHUNEK:

Aleksandra Markowska
Kwiatowa 25, 57-160 Borek Strzeliński

87 1090 1522 0000 0001 1482 3989