Szkolenie Poznań 12-13.XII.2015

Zapraszamy Was serdecznie na niesamowite Szkolenie Produktowo-Biznesowo-Integracyjne na temat technologii Lifewave.

Szkolenie odbędzie się:
12-13 grudnia 2015 w Hotelu DELICJUSZ w Stęszewie k. POZNANIA

Mamy dla Was mnóstwo ciekawych informacji, dowiecie się dokładnie jak działa technologia Lifewave, czy jest bezpieczna i jak ją stosować skutecznie? Otrzymacie kompleksową wiedzę na temat każdego produktu. Dowiecie się jak podnieść swoją odporność, jak oczyścić organizm, jak wzmocnić regenerację, poprawić sen i w końcu jak radzić sobie ze stresem i bólem. Dowiecie się jak zwiększyć skuteczność działania produktów.

Omówimy także najnowszy produkt Lifewave – ALAVIDA, który jest wyjątkowym systemem regenerującym naszą skórę, poprzez przywracanie zdrowia od środka, co daje NATYCHMIASTOWE efekty poprawy wyglądu na zewnątrz.


Zrozumiecie także potencjał biznesowy przełomowych technologii firmy Lifewave. Otrzymacie sporo danych wskazujących na to, że to jest obecnie najlepszy czas na zaangażowanie się we współpracę.
Nauczycie się także jak prezentować technologię Lifewave, aby zwiększyć skuteczność swoich spotkań i dzięki temu zmienić swój wynik finansowy. Dlatego przywieź ze sobą parę bioelektrod Energy Enhancer (brązową i białą) i jedną bioelektrodę Karnozyna. Potrzebne będą one do testów.


Jeżeli znasz już podstawową wiedzę na temat produktów Lifewave, wiesz jak prezentować technologie znajomym czy używać Icewave na ból, to mamy dla Ciebie dobrą informację. Poprowadzimy równoległe panele na drugiej sali dla osób bardziej zaawansowanych, tak, żebyśmy mogli omówić bardziej złożone tematy.*


Będzie też czas na wspólne świętowanie sukcesów podczas wieczornej zabawy, a także czas na odpoczynek grając w bowling czy bilard.
Jednym z najistotniejszych czynników sukcesu jest PRZEBYWANIE wśród osób, które mają podobne cele, są ambitne, zdeterminowane w działaniu, a także na absolutnie wysokim poziomie energetycznym.
Dla wielu z Was będzie to niesamowite szkolenie integracyjno-biznesowo-produktowe, na którym nie tylko zdobędziecie wiedzę i praktyczne umiejętności, ale także będziecie mieli możliwość odpocząć, zintegrować się ze swoją strukturą, a także skonsultować się z osobami, które na co dzień efektywnie budują biznes Lifewave. Możliwość porozmawiania wieczorem, wymienienia się doświadczeniami, posłuchania o ciekawych pomysłach i przypadkach jest po prostu BEZCENNA, o czym doskonale wiedzą uczestnicy wcześniejszych szkoleń.

*Panel dla zaawansowanych jest przeznaczony dla osób, które min. 1 raz uczestniczyły w szkoleniu naszej grupy.