Team Aculife na wyścigach wokół beczek.

To była niesamowita noc dla drużyny GetPatched Pro na Narodowym rodeo Wranglera! Nasz zawodnik, Michel McLeod, pobiegł najszybciej w tym tygodniu, zwyciężając czwartą rundę i wygrywając ponad 25 tys. dolarów. Jana Bean zajęła ex aequo z innym zawodnikiem 4/5 miejsce i zdobyła czek na prawie 9 tys. dolarów.

W zawodach Team Roping, Riley i Brady Minor pokonali lidera tabeli, wygrywając ponad 26 tys. dolarów każdy, a Jake Long zajął trzecie miejsce i zarobił ponad 15 tys. dolarów. W konkurencji ujeżdżania byka Shane Proctor był jedynym zawodnikiem, który nie dał się zrzucić żadnemu z czterech byków, dzięki czemu zdobył 11 tys. dolarów. 12-15-e

Dobra robota drużyno GetPatched. Jesteśmy dumni, że reprezentujecie LifeWave!

Dowiedz się więcej o AcuLife, wyścigach wokół beczek oraz drużynie GetPatched
Wyścigi wokół beczek to ogromny wysiłek fizyczny dla koni, szczególnie na poziomie zawodowym. AcuLife uśmierza ból w sposób niefarmakologiczny, co ma wielkie znaczenie dla osób, które kochają zwierzęta i dbają o nie. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj sięz nami.

Za pomocąplastrów Aculife można zredukować ból i stan zapalny, a także zwiększyć możliwości energetyczne i sprawnościowe konia sportowego.