Trzymaj telefon w bezpiecznej odległości od swojego ciała lub …

       Gdy używasz telefonu komórkowego, pamiętaj o tym, że odległość jest twoim sprzymierzeńcem. Prawdopodobnie jak większość osób nie przeczytałeś znajdującej się w zasadach bezpieczeństwa telefonu informacji drobnym drukiem, która zwykle radzi, aby nie trzymać telefonu bezpośrednio przy ciele. Eksperci mówią, że każdy centymetr odległości od ciała znacznie zmniejsza absorbcję promieniowania.Picture_1.png

       Raport sporządzony przez U.S. Government Accountability Office (amerykański odpowiednik NIK) mówi: „Testując telefony komórkowe trzymane nie bezpośrednio przy ciele, Federalna Komisja Łączności mogła nie zidentyfikować maksymalnej ekspozycji, ponieważ niektórzy użytkownicy trzymają telefon bezpośrednio przy ciele”. To jest oczywiste ponieważ nosimy je blisko ciała i rozmawiając większość z nas trzyma bezpośrednio przy głowie.

reduktor promieniowania gsm

reduktor promieniowania gsm

      Prawda jest taka, że telefon komórkowy emituje takie same fale jak kuchenka mikrofalowa. Oznacza to, że promienie takie same jak te, które podgrzewają jedzenie są stale skierowane na twój mózg, czyli jeden z najbardziej wrażliwych obszarów ciała.

      MATRIX 2 Lifewave zapewnia wyjątkowe i skuteczne rozwiązanie, w przeciwieństwie do wszelkich innych ekranów przeciwradiacyjnych na rynku. Co wyróżnia ten produkt oprócz wyłącznej i chronionej patentem technologii?  Co najważniejsze znacznie zmniejsza narażenie na promieniowanie telefonu komórkowego.

wersja z polskim lektorem znajduje się na stronie http://lifewave.com/eur-pl/matrix.asp