WinFit: Naturalna, droga do HGH dla każdego.

Często określany mianem fontanny młodości, ludzki hormon wzrostu (HGH) ma ogromny wpływ na to, jak dużo mięśni lub tłuszczu wykształci Twoje ciało. Sekret tkwi w znalezieniu jego źródła, które będzie naturalne i niedrogie.

imagesSyntetyczny hormon HGH jest bardzo drogi. Osoby, którym go brakuje muszą wydać od 10000$ do 30000$ rocznie, aby go zastąpić. Dla większości osób koszty te stanowią barierę nie do przejścia, a o ile nie cierpisz na niedoczynność przysadki mózgowej, tak duży wydatek wydaje się zupełnie zbędny.

Na szczęście dwa czynniki związane ze stylem życia mogą zoptymalizować naturalną produkcję HGH: to jak ćwiczysz i jak się odżywiasz. I tutaj wkracza Winfit ze swoimi wyjątkowymi możliwościami.

Ćwiczenia WinFit w naturalny sposób podnoszą poziom HGH

Badania i doświadczenie w praktyce pokazuje, że podczas ćwiczeń z dużą intensywnością wydziela się więcej HGH niż podczas ćwiczeń z mniejszym obciążeniem i o mniejszej intensywności. Dlatego też podejście WinFit opiera się na treningu HIIT oraz Tabacie.

Niedawne badania przeprowadzone przez Uniwersytet McMaster w Hamilton,
Ontario pokazuje, że 3
cykle składające się z 20-sekundowego sprintu i minuty odpoczynku (minuta ćwiczeń) powoduje utratę takiej samej ilości tłuszczu jak 45 MINUT chodzenia. Bardzo ważne jest to, że takie powtarzane cykle wspomagają uwalnianie hormonu wzrostu, co jest bardzo ważnym elementem kształtowania sylwetki. 1

Zalecamy również konsumpcję białka i węglowodanów od razu po treningu, aby jego rezultaty były jeszcze lepsze. Wspomoże to budowanie masy mięśniowej oraz redukcję kortyzolu, przez który rośnie poziom cukru we krwi, obniża się odporność i który negatywnie wpływa na budowę kości. Żeby jednak rezultaty WinFit były widoczne, pamiętaj aby jeść białko i węglowodany tylko podczas ośmiogodzinowego okresu konsumpcji.

p_1
Theta One również w naturalny sposób podwyższa poziom HGH

Odżywianie odgrywa ogromną rolę w produkcji HGH. Dla przykładu formuła Theta One (jeden z elementów systemu WinFit ) zawiera L-argininę, która wspomaga działanie HGH. Badania pokazują, że HGH pomaga budować mięśnie i spalać tłuszcz.2

Czekaj na kolejne wskazówki związane z WinFit w kolejnych aktualnościach!

WinFit to unikalny program przebudowy ciała, bezpieczny i skuteczny. Jesli chcesz się dowiedzieć więcej napisz do nas lub przeczytaj o nim na naszej stronie

1A badanie z 2003 opublikowane w dziennku Sports Medicine pokazało, że „intensywność ćwiczeń powyżej progu mleczanu przez co najmniej 10 minut stanowią największy bodziec do wydzielania ludzkiego hormonu wzrostu”.

2Aktualna Opinia Dietetyki klinicznej i opieki metabolicznej: hormon wzrostu, arganina i ćwiczenia.