Cristian Javier Simari Birkner: Mistrz narciarstwa alpejskiego i plastry.

Można by powiedzieć, że Cristian Javier Simari Birkner urodził się, by konkurować na stoku. Pochodzi z rodziny entuzjastów narciarstwa. Jego siostry – María Belén Simari Birkner i Macarena Simari Birkner – również praktykują ten sport. 35-letni Argentyńczyk brał udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2002, 2006 i 2010. Niósł również flagę Argentyny podczas ceremonii otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2010 oraz ponownie w 2014 roku.

Cristian dziewięciokrotnie brał udział w mistrzostwach świata i ma na koncie 96 zwycięstw w zawodach Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) – więcej niż ktokolwiek inny w historii. Regularnie korzysta z plastrów LifeWave, aby osiągnąć szczyt formy na zawodach.* „Filozofia plastrów LifeWave współgra z moim stylem trenowania i życia” – mówi Cristian. „Szczególną rolę, zwłaszcza w sportowej części mojego życia, odgrywa Energy Enhancer”.

Olimpijczycy i zawodowi sportowcy na całym świecie używają naszych produktów, aby współzawodniczyć na możliwie najwyższym poziomie, więc Cristian nie jest wyjątkiem. To zaszczyt, że reprezentuje LifeWave. Obserwujcie Cristiana na Facebooku, aby być na bieżąco w jego poczynaniach.