LifeWave wysoko w rankingu.

                 Firma LifeWave Inc. dzięki swym wyszukanym i naprawdę niezwykłym produktom zdobywa konsumentów na całym świecie już od 10 lat. Dzisiaj obecna jest już w ponad 100 krajach, może poszczycić się wieloma nagrodami, dwoma patentami oraz ponad 70. publikacjami medycznymi dotyczącymi jej produktów.

             Dzięki wybranej trafnie przez zarząd firmy formy dystrybucji (MLM) trafnie dopasowanej do specyfiki produktu firma poszybowała szybko w górę w rankingu najszybciej rozwijających się firm na świecie. Obecnie zajmuje bardzo wysokie 721 miejsce w rankingu inc5000 co jeszcze bardziej podkreśla jej wiarygodność. Bardzo dobre produkty, rekomendacje klientów i pozytywne efekty są jedynymi kołami napędowymi sukcesu ponieważ polityka firmy zabrania reklamy publicznej produktów.

           Dzisiaj LifeWave posiada w swojej ofercie niezwykłe bioelektrody (plastry dla ludzi i koni), serię suplementów o niesamowitym składzie i działaniu serii Theta oraz urządzenia MATRIX chroniące nas przed promieniowaniem z telefonów komórkowych.

inc5000