Mamy najlepszy suplement na świecie!

        2 czerwca, na swoim corocznym zjeździe odbywającym się w San Antonio w Teksasie, Stowarzyszenie Handlu Bezpośredniego (DSA) wyróżniło firmę LifeWave za innowacyjność produktu. Spółka LifeWave otrzymała nagrodę ETHOS dla Innowacyjnego Produktu za formułę suplementów diety Theta One/Theta Activate* zajmując PIERWSZE MIEJSCE w tej kategorii.

       Konkurencja była znamienita, najoględniej mówiąc, ponieważ LifeWave wyprzedziła dwie dobrze znane firmy handlu bezpośredniego, Rodan+Fields oraz Princess House, Inc. Nagroda wręczona została przed publicznością składającą się z niemal 1000 członków DSA, przyczyniając się w nieoceniony sposób do uznania wiarygodności spółki i rozpoznawalności marki LifeWave. Spółka LifeWave otrzymała wcześniej Nagrodę za Innowacyjny Produktu w podkategorii Wellness na początku maja, co zakwalifikowało nas do głównej Nagrody za Innowacyjny Produkt, którą otrzymaliśmy 2 czerwca.

with

       Niezawierająca farmaceutyków, substancji chemicznych i pobudzających formuła Theta Nutrition zapewnia naturalny wzrost energii i lepsze samopoczucie już po kilku minutach, a do tego przynosi wiele długotrwałych korzyści zdrowotnych, dzięki skoncentrowanej i synergetycznej kompozycji składników odżywczych. Theta One między innymi stymuluje do produkcji hormonu wzrostu poprzez distarczany czynnik wzrostu, zespół immunoglobulin, kolostrum czyli siara i wiele innych wybitnie cennych składników w opatentowanej kompozycji.

Ponadto, formuła Theta Nutrition uzyskała oficjalny patent Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych, co jest rzadkim wyróżnieniem w branży suplementów diety i wskazuje na wyjątkowość formuły. Polecamy jeśli zależy ci na utrzymaniu lub poprawie stanu ogólnego zdrowia.

06-11-a

Jeśli interesuje Cię korzyści zdrowotne płynące z Theta One, skontaktuj się z nami tel. 501 45-55-77, biuro@nanoteam.pl