Więcej energii i mniej „zakwasów”? Technologia XXI wieku poza konkurencją..

     Ciężko trenujesz by osiągnąć zamierzony cel? Wiesz co oznacza wysiłek fizyczny okupiony potem, brakiem tchu, sięgający tuż do granic twoich możliwości? Znasz to uczucie gdy Twoja ambicja walczy z ciałem, bo wiesz, że sukces jest tuż obok, jest w zasięgu ręki …

91

    Jesteśmy po to aby pomóc osiągnąć Tobie założony cel sportowy i cieszyć się wspólnie sukcesem. W tym artykule przedstawię Ci, na jakie znaczące efekty możesz liczyć, gdy zastosujesz nanoplastry Y-age Carnosine” i „Energy Enhancer”. To o czym przeczytasz poniżej jest efektem wieloletnich badań naukowych i fenomenem wynalazcy tej technologii Davida Schmidta, zwieńczonych ponad 70 publikacjami naukowymi. Technologia jest prosta i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wszystko polega na przyklejeniu małych, okrągłych plastrów odpowiednich miejscach ciała, przed zawodami lub treningiem. Żadna z substancji nie prznikinie do organizmu, a mimo to efekt pewnie cię zdziwi. Wszystko to dzięki wykorzystaniu przez wynalazcę odkrytej wcześniej możliwości bezprzewodowej komunikacji z naszymi komórkami.

IMG_5299

    Twoje ciało posiada fizjologiczne bariery i w zależności od stopnia wytrenowania, odżywienia oraz osobistych możliwości organizmu jest w stanie regenerować się szybciej lub wolniej. Jest również w stanie wykorzystywać w mniejszym lub większym stopniu zasoby energii. Możesz osiągnąć maksymalne możliwości właściwie dobierając program treningu i dostarczając odpowiednich związków odżywczych.  A jeśli powiem Ci, że dzięki nanoplastrom jesteś w stanie jeszcze bardziej wpłynąć na swoje osiągi? Ile więcej możesz osiągnąć w rywalizacji zyskując dodatkowe możliwości?

    Zacznijmy od nanoplastrów „Y-age Carnosine”. Carnosine to nazwa fantastycznego związku – karnozyny, który jest produkowany wyłącznie przez nasz organizm. Karnozyna znajduje się głównie w mięśniach, narządach i mózgu. Stosując nanoplastry „Y-age Carnosine” stymulujesz organizm do zwiększonej produkcji tej substancji. Już w latach 50. udowodniono jej pozytywne działanie na tkankę mięśniową. W 1953 roku rosyjski naukowiec S. E. Severin odkrył, że podanie karnozyny biegaczowi powoduje niezwykle szybką utylizację kwasu mlekowego dzieki czemu zakwaszenie po wsiłku było na poziomie spoczynkowym.  Z tego wynika wniosek, że zwiększona jej ilość pobudza zmęczone mięśnie do efektywnej pracy – natychmiast i w bardzo dużej skali. Udowodniono również, że karnozyna redukuje poziom zakwaszenia mięśni. Karnozyna działa na poziomie komórkowym, silnie zmniejsza poziom stresu oksydacyjnego – ma właściwości antyoksydacyjne, detoksykacyjne, chroni struktury komórkowe i materiał genetyczny. O tym niesamowitym związku, nazywanym eliksirem młodości można poczytać w wielu publikacjach naukowych.

bieg_1

Przemysław Walewski

    Badania wykazały niesamowite efekty po zastosowaniu plastrów „Y-age Carnosine”, gdzie u grupy badanych biegaczy poziom kwasu mlekowego po treningu był spoczynkowy! Badania pokazały również wpływ plastrów „Y-age Carnosine” na znaczącą poprawę jakości narządów wewnętrznych. Wszystkie materiały badawcze znajdziesz na naszej stronie www.nanoteam.pl/badania . Pamiętaj, że karnozyna syntetyczna podawana w suplementach nigdy nie będzie w stanie zastąpić karnozyny produkowanej naturalnie, przez nasz organizm. Poza tym stymulacja nanoplastrem dostacza naszemu organizmowi jego własnej karnozyny i w ilościach niemożliwych do osiągnięcia przez suplementację. Fakt ten stawia nanoplastry poza konkurencją, jest to niesamowite odkrycie XXI wieku.

FB_IMG_1427123569231

Marcin Kęsy z Mo Farah (rekordzista Europy)

    A teraz przekażę Ci kolejną wspaniałą wiadomość. Dzięki plastrom „Energy Enhancer” zyskasz więcej energii nawet do 20%! Jak to jest możliwe? Plastry te usprawniają komunikację międzykomórkową przez co zostają uruchomione niewykorzystane zasoby energii, tym samym zostaje zwiększona wytrzymałość na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Poczujesz również wyraźnie zwiększoną koncentrację, zwrotność, stabilność i rozciągliwość mięśni.
Ta ponadczasowa metoda pozwala zwiększyć wydajność organizmu już na poziomie komórkowym, w sposób 100% bezpieczny i bez stosowania chemii. Niezwykle istotny jest fakt, iż nanoplastry nie są uznawane za doping, posiadają pozytywną opinię Światowej Organizacji Antydopingowej (WADA).
Spróbuj i poczuj działanie plastrów „Y-age Carnosine” oraz „Energy Enhancer”, a zadziwisz samego siebie. Naklejasz i nie musisz czekać, działają natychmiast.

    Wspieramy sportowców różnych dyscyplin i zależy nam również na Twoim sukcesie. Dołącz do naszego Teamu, nawiąż współpracę albo doświadcz działania nanoplastrów korzystając z pakietu próbnego. Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub wypełnij formularz na dole strony.

przyklej > poczuj > zwyciężaj !                                                                                                                              

                                                                                                                                              Sandra Kałużna