Nanoplastry w sporcie amatorskim i wyczynowym.

          Wynik sportowy zależy od wielu czynników. Oczywiste, że najwazniejszymi są wytrenowanie oraz forma fizyczna. Sporowcy wyczynowi od dawna poszukiwali sposobów aby zrobić to coś więcej, aby byc silniejszym, szybszym, wytrzymalszym od przeciwnika. Między innymi dlatego powstał tak rozbudowany przemysł związany ze sportem. Dzisiaj na najwyższym stopniu współzawodnictwa sportowego na wynik składa się wiele dodatkowych czynników takich jak klasa ubioru, wyposażenia sportowca, jakość suplementów, odnowa biologiczna itp.

         Nanoplastry kiedy wchodziły na rynek w USA 10 lat temu były testowane właśnie na sportowcach. Oni jako jedni z pierwszych mogli przykleić, poczuć i zwyciężyć. Na jednej z olimpiad stosujący je pływacy zdobyli tak dużą ilośc medali, że WADA (Światowa Agencja Antydopingowa)  wezwała wynalazcę plastrów Davida Schmidta do wyjaśnienia co mają przyklejane zawodnicy USA. Dzisiaj LifeWave posiada pozytywną opinię wspomnianej organizacji.

       Efekty działania plastrów odpowiednio zastosowanych u sportowców są niebanalne. Możemy zatosować tutaj kilka produktów rozpoczynając kilka dni przed zawodami przez same zawody, na odnowie biologicznej po zawodach kończąc. Dobrze przygotowany plan zawiera rodzaje plastrów i miejsca, na które sportowiec według instrukcji samodzielnie przykleja odpowiednie plasterki. To proste, bez chemii, efektów ubocznych, w zgodzie z naszym organizmem.

        Co da użycie nanoplastrów zawodnikowi? Po pierwsze należy zaznaczyć, że ta technologia działa i daje odczuwalne rezultaty sortowcom amatorom jak również zawodowcom, czy sportowcom wyczynowym. Zasadniczo protokoły i plany niewiele się różnią jeśli chodzi o te grupy sportowców. Przygotowując zwodnika bierzemy pod uwagę całość przygotowania fizycznego. Dzięki nanoplastrom możemy wykorzystać lepiej potencjał organizmu. Rozpoczynamy od kwestii regeneracji, a jak wiadomo dokonuje sie ona w nocy, stąd wsparcie dla bardziej regenerującego snu. W dniu zawodów należy zadbać aby obnizyć do pewnego poziomu niekorzystny stres, który często paraliżuje i ogranicza możliwości zawodnika a następnie spowodować aby jego mięśnie były bardziej wydolne niż w okresie pomiędzy zawodami. Tutaj użyjemy w odpowiedni sposób plastrów Y-age Aeon i Y-age Carnosine. Nie może równiez zabraknąć dedykowanych sportowcom EnergyEnhancer zwiększające elastyczność, siłę i wytrzymałość.

         Czy zawodnik odczuje działanie plastrów? Tak, zawodnik znający swój organizm, możliwości z pewnością zauważy wiele różnic. Poza regeneracją i znacznie bardziej regenerującym snem powinien odczuć również większą energię (szybkość), eleastyczność, zwrotność oraz mniejszy dyskomfort związany z zakwaszeniem mięśni. To wszystko przełoży się na jego wynik ale również na lepsze samopoczucie podczas zmagania się z progowymi możliwościami swojego organizmu.

Jeśli uprawiasz jakąś dyscyplinę sportową, jeździectwo, biegi, piłkę nożną itd. i chcesz wypróbować plastry, zgłoś się do nas, my przygotujemy bezpłatnie Twój osobisty program z użyciem plastrów. Służymy również pomocą w zakresie konsultacji.

big_Carnosine