Dżokeje korzystający z plastrów AcuLife odnoszą sukcesy na wyścigach 2014 Virginia Classic!

Drużyna Getpatched  ruszyła z kopyta na tegorocznych wyścigach Virginia Classic w Lexington! Mckenzie Morgan oraz jej super koń, In Firewaters Honor (H2), wygrali wyścig w piątek wieczorem oraz wyścig otwarty w sobotę, uzyskując najlepszy czas weekendu. Drużyna wydłużyła serię zwycięstw tego samego dnia, wygrywając klasę juniorów oraz seniorów, w której królowała Ducky Keeler.Mckenzie była też jedyną dżokejką z czasem poniżej 15 sekund, który osiągała w każdym wyścigu w ten weekend. Jej niewiarygodny wysiłek przyniósł $3,700 w nagrodach, a przy tym korzystała z plastrów AcuLife! Dobra robota Mckenzie! 

Zwycięzcy korzystający z AcuLife osiągnęli wielki sukces także na XXI dorocznym spotkaniu Annual Josey Reunion:

  • Blaise Nicole Bercegeay na Easily Smashed Toast wygrała ze zdumiewającymi rezultatami,
  • Hale…y Keller na Sunshine Glo San wygrała klasę 3D,
  • Lisa Mitchell na SFW Kid Frost wygrała klasę 4D,
  • Shelly Gish wygrała kategorię seniorów.

Gratulujemy paniom, które wygrały próbki Bonus Bucks ufundowane przez Dyrektora AcuLife Johna Chance’a. Wyrazy wdzięczności należą się Johnowi oraz tym, którzy zaufali nam i zechcieli wypróbować plastry na swoich koniach w ten niezwykły weekend!

Gratulujemy również klientce AcuLife i wicemistrzyni Kate Eilandwho oraz klientce imistrzyni Maggie Fabick, która była pierwsza podczas Josey Spring II Clinic.