Co David Schmidt sądzi o suplementach?

U podstaw powstania Theta Nutrition legło założenie, że ludzie korzystający z tradycyjnych suplementów diety potrzebują nowego doświadczenia. Sam korzystałem z suplementów diety od wczesnej młodości. Moje osobiste doświadczenie było takie, że chociaż kupowałem i zażywałem produkty, w które wierzyłem na poziomie intelektu, nigdy tak naprawdę nie czułem, że produkty te działają. Mając to na uwadze, postawiliśmy sobie następujący cel: stworzyć taką rzecz, która będzie czymś więcej niż tylko kolejnym suplementem diety na liście. Tak naprawdę, to chcieliśmy opracować całkowicie nową technologię w dziedzinie odżywiania: nową technologię, która byłaby tak rewolucyjna, że umożliwiałaby ludziom odczuwać dobroczynne skutki już pierwszego dnia po zażyciu preparatu!

Jak Członkowie LifeWave wiedzą, osiągnęliśmy ten cel i zaprezentowaliśmy nasz produkt światu, wprowadzając na rynek preparat Theta Mind. Udało nam się wznieść nasz wynalazek na całkowicie nowy poziom, wprowadzając na rynek Theta One oraz CORSENTIALS. Są to, całkiem dosłownie, nasze dotychczas najbardziej zaawansowane produkty.

Rzeczą niesamowitą w komentarzach od Członków, którzy korzystali z Theta One i CORSENTIALS jest fakt, że w czasie krótszym niż dziesięć minut odczuli wzrost energii, witalności i dobrego samopoczucia. Co ważniejsze, pozytywne oddziaływanie na tym się nie kończy. Po zaledwie 5 – 10 dniach, Członkowie zgłosili się do nas ponownie i potwierdzili, że ten produkt rzeczywiście zmienia ich życie, zwiększając masę mięśniową, dając im większą siłę i wytrzymałość, rozświetloną skórę i całą masę innych korzyści!

Na globalnym rynku odżywek wartym 300 miliardów dolarów i przy oczekiwanym wzroście jego wartości do 1 biliona dolarów w ciągu kilku najbliższych lat, LifeWave jest jedynym producentem preparatu, który daje widoczne efekty prawie natychmiast, przynosząc potężne zmiany w jakości życia.