Inauguracja sezonu wyścigowego w Partynicach

Konsultanci nanoTEAM będa obecni na torze wyścigowym w Partynicach na inauguracji sezonu wyścigowego.
Zapraszamny do konsultacji. Będziemy prezentowac możliwości technologii LifeWave.
W zakresie hipicznym technologia pozwala wspomóc bardzo efektywnie konia sportowego oraz jeźdzca.
Nanoplastry umożliwiają podniesienie siły, zwiększenie akcji oddechowej (wydolność), obniżenie stresu i szybką regenerację konia i jeźdzca. Do zobaczenia!

————————————————————————————————————————————————-
Zapraszam na końską dawkę emocji

Szanowna, Szanowny, Szanowni,

serdecznie zapraszam na otwarcie sezonu wyścigowego na wrocławskich Partynicach.
Pierwsza bomba 2014 idzie w górę 27 kwietnia o godz. 14.15.
Będziecie gośćmi drugiego co do wielkości toru wyścigów konnych w Polsce. Toru, który ma ogromną przewagę nad innymi – klimat. Nigdzie indziej ludzie nie mają w sobie tyle bezpretensjonalnego luzu, na żaden tor w Europie nie przychodzą z kocami do poleżenia.
Wyścigi konne w Polsce nie są jeszcze tak popularne jak w innych krajach świata. Mamy zaledwie trzy tory. Francuzi 226! Czujecie Państwo różnicę?
Chcemy to zmienić. Naszym marzeniem jest, żeby ten dziewiętnastowieczny sport, jakim jest ściganie się na koniach, stał się w Polsce rozrywką dla tysięcy widzów. Żeby była to forma rodzinnego spędzania wolnego czasu z – jak mówi nasze partynickie hasło – końską dawką emocji.
Publiczność jest solą wyścigowej ziemi. Zrobimy co w naszej mocy, żebyście do nas przychodzili i czuli się jak najlepiej. Już wymieniliśmy konie półkrwi na folbluty, tym samym otwierając się na rywalizację z Europą. Zwiększamy liczbę koni wyścigowych w partynickich stajniach. W ubiegłym roku było ich 120, w tym 170. Powiększyliśmy pulę nagród: rok temu mieliśmy 1 300 000 zł, teraz 1 900 000 zł.
Zapraszam Państwa na dni wyścigowe i na codzienne jazdy na koniach rekreacyjnych. Zapraszam dzieci, dorosłych i seniorów. Mamy świetną stawkę wierzchowców do nauki jazdy konnej i relaksu.
Bądźcie aktywni z nami.

Jerzy Sawka
Dyrektor Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice