Szkolenie o produktach technologii LifeWave

SZKOLENIE PRODUKTOWE LIFEWAVE– POZIOM PODSTAWOWY (2 dni)

Często nowa osoba, która trafia na Lifewave pierwszy raz boi się obklejać ponieważ nie wie czy będzie w stanie pomóc każdej osobie z bólem czy problemem zdrowotnym. Wiele osób również nie wie, że łączenie bioelektrod Lifewave zwiększa ich możliwości nawet o 100%!!!

Niestety równie duży problem polegał na tym, że samej wiedzy dostępnej do tej pory w internecie na temat protokołów obklejania czy samej akupunktury było wiele i były one rozrzucone w różnych językach.

Dlatego stworzyliśmy 2 dniowe Szkolenie Produktowe dla tych osób, które chcą zrozumieć czym jest technologia Lifewave, jak działają bioelektrody, jakie są badania stojące za tym przełomowym odkryciem oraz przede wszystkim… co jeszcze można z nimi zrobić?

Regeneracja ciała o 10-20 lat? Zrzucenie 15-20 kilogramów w 3 miesiące bez efektu jojo? Zwiększenie swojej odporności do poziomu z wieku 18-25 lat? Regeneracja organów wewnętrznych  o 93%? Produkcja kolagenu o 300% w trzy miesiące i odmłodzenie bez botoksu czy nakłuwania?

Dlatego będzie to bardzo praktyczna wiedza. I zmieni Twoje życie.

Czego się nauczysz w trakcie Szkolenia: 

 • Jak naprawdę działa technologia Lifewave?

Dowiesz się jak dokładnie działa technologia Lifewave, poznasz badania Noblistów na których się opiera, zobaczysz badania które wykonał David Schmidt oraz zrozumiesz jak to jest możliwe że taka mała bioelektroda jest w stanie zadziałać natychmiast na poprawę stanu zdrowia!

 • Jak osiągnąć ogromną skuteczność w redukowaniu bólu

Cały moduł szkolenia (!) poświęcimy umiejętności redukowania bólu tak abyś stał się w tym ekspertem. Poznasz zarówno podstawowe metody jak i zaawansowane kombinacje z różnymi bioelektrodami w praktycznych przypadkach z którymi się spotkasz. Dowiesz się również również dlaczego czasem sam Icewave nie działa w bardziej złożonych przypadkach oraz jakie kombinacje należy zastosować aby osiągnąć efekt!

 • Sekrety głównych 12 punktów Mistrzów Akupunktury

Poznasz najbardziej potężne punkty w akupunkturze, nauczysz się dokładnie gdzie są umiejscowione na ciele, jakie są ich główne funkcje na poprawę zdrowia oraz czego możemy się spodziewać naklejając na nie bioelektrody Lifewave. Będzie to fundament do zrozumienia skuteczności akupunktury.

 • Poznasz tajemnicę tzw Koła Przepływu Energii 

Dowiesz się przez jakie organy i o której godzinie przepływa energia w naszym ciele oraz jak praktycznie zastosować tą wiedzę aby zwiększyć skuteczność bioelektrod. Dowiesz się dlaczego tak wiele ludzi koło godziny 13-15 jest zmęczona w pracy oraz co możemy zrobić aby zwiększyć swój poziom energii. Oprócz tego poznasz metody na tzw „zamykanie i otwieranie cyklu energii” co będzie kluczową informacją w przypadku problemów zdrowotnych z jakimi się spotkasz na swojej drodze.

 • Jak odmłodzić swój wiek biologiczny o 10-20 lat? Czyli protokoły zaawansowane Anti-Aging. 

Poznasz szczegóły na temat najpotężniejszych protokołów Lifewave: 5 dniowego odtruwajacego organy wewnętrzne oraz 7 dniowego protokołu odmładzającego. Dzięki temu będziesz wiedział dokładnie gdzie leży każdy z punktów, DLACZEGO jest to tak potężna kombinacja, w jaki sposób wpływa na poszczególne organy oraz jakich efektów możemy się spodziewać.

 • Nauczysz się prawidłowo wykonać testy kinezjologiczne

Dowiesz się jak przeprowadzić test mięśnia na dowolnej osobie we WŁAŚCIWY sposób (a ma to związek z różnymi porami dnia!), gdzie przyłożyć bioelektrodę aby test wyszedł najskuteczniej oraz co jeszcze można osiągnąć dzięki stosowaniu kinezjologii. Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia!

 • Dowiesz się jak zwiększyć dwukrotnie swój poziom energii (!) dzięki nanotechnologii. 

Jeśli na co dzień chodzisz zmęczony i chciałbyś zwiększyć dwukrotnie swój poziom odczuwalnej energii, koncentracji a przez to produktywności w pracy to będzie kluczowy moduł szkolenia. Dowiesz się skąd w ogóle bierze się energia w Twoim ciele, dlaczego większość ludzi jest zmęczona i schorowana oraz co możesz z tym zrobić aby zmienić to w przeciągu kilku dni.

 • Dodatkowe wskazówki zwiększające skuteczność Lifewave

Jeśli chcesz aby Twój klient jak najszybciej poczuł różnicę w stosowaniu technologii Lifewave dowiesz się co powinien dołączyć do aplikacji bioelektrodami, aby mieli jak najszybciej efekt WOW! Poznasz podstawy zdrowia oraz profilaktyki żywieniowej.

 • Omówienie produktów pod kątem korzyści

Poznasz szczegóły na temat każdej substancji, której poziom zwiększają produkty Lifewave oraz szczegóły dotyczące produktów pod kątem korzyści. Po tym module będziesz patrzył na każdą bioelektrodę jak na dzieło sztuki oraz będziesz rozumiał dokładnie dlaczego David Schmidt wybrał akurat te konkretne substancje w naszym ciele i za co odpowiadają. Po tym module Twoje przekonanie do produktu wzrośnie o 1000%!

 • Jak skutecznie odchudzić się dzięki Lifewave bez efektu jojo? 

Jak skutecznie zrzucić 5, 10, 20 kilogramów masy tłuszczowej w naturalny, bezpieczny i szybki sposób używając technologii Lifewave. Dlaczego czasem sama bioelektroda SP6 przy odchudzaniu nie zadziała oraz jak łączyć ją z innymi produktami dla optymalnych efektów. Ponieważ odchudzanie jest celem numer jeden na świecie dowiesz się dlaczego w ogóle tak wiele ludzi ma nadwagę oraz jak skutecznie im pomóc.

 • Super umysł dzięki Lifewave. Czyli stosowanie bioelektrod na poprawę pracy mózgu.  

Jeśli zajmujesz się szybką nauką, medytacją, rozwojem osobistym czy poszerzaniem świadomości – ten moduł jest dla Ciebie! Dowiesz się jak synchronizować półkule mózgowe i natychmiast wchodzić w stan alfa aby przyspieszyć proces nauki oraz zwiększyć koncentrację i produktywność w pracy. Poznasz również kombinacje jak zwiększyć skuteczność medytacji i pracy ze świadomością oraz osiągnąć tzw świadome śnienie. Dzięki tej wiedzy wykorzystasz uśpiony potencjał Twojego mózgu!

Oraz jako bonus omówimy kilka protokołów zaawansowanych.  

MINIMUM TEORII I MAXIMUM ĆWICZEŃ!!!

KLUCZOWE KORZYŚCI DLA CIEBIE:

 • będziesz wiedział dokładnie jak i na co używać każdego produktu
 • zrozumiesz jak działa technologia Lifewave
 • będziesz wiedział gdzie leżą kluczowe punkty akupunktury
 • nabierzesz wprawy i lekkości w stosowaniu Lifewave
 • dowiesz się jak dwukrotnie zwiększyć swój poziom energii (!)
 • przyspieszysz budowanie swojego biznesu zdrowotnego

Będą to 2 dni dynamicznego szkolenia na którym dowiesz się jak stosować każdy z produktów Lifewave, jak łączyć je ze sobą, od czego zacząć w przypadku problemu zdrowotnego oraz jakie zaawansowane protokoły stosować. Wszystko przekazane w bardzo prosty i przystępny sposób… bez żargonu medycznego. Kładziemy przede wszystkim na praktyczny aspekt. 

UWAGA: To szkolenie nie ma na celu leczyć, diagnozować, ani zastąpić profesjonalnej porady medycznej. Niemniej jednak wiedza przekazywana na nim może mieć potężny wpływ na poprawę Twojego zdrowia.

Szkolenie Poprowadzi: Aleksander Nogieć, Grzegorz Burian oraz Krzysztof Markowski.

Szczegóły logistyczne:

TERMIN: 23-24 SIERPNIA 2014

GODZINY: Sobota 10-20, Niedziela 9-17

MIEJSCE: Wrocław, Hotel Scandic, Piłsudskiego 49-57

CENA BILETU:
– 197 PLN do 30 lipca 2014
– 247 PLN do 14 sierpnia 2014
– 297 PLN przy wejściu

Cena biletu obejmuje udział w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe. Nie obejmuje kosztów noclegu i kateringu. W celu rejestracji miejsca noclegowego polecamy serwis: www.booking.com który pokazuje możliwości noclegu we Wrocławiu.

ZGŁOSZENIA:

Prosze o kontakt: tel. 501 45-55-77 szymon@nanoteam.pl