Czy istnieje skuteczne zabezpieczenie przed promieniowaniem z telefonu?

MATRIX 2 znacznie obniża narażenie na promieniowanie z telefonu komórkowego

Czy wiesz, że Twój telefon komórkowy emituje ten sam rodzaj promieniowania, co kuchenka mikrofalowa? To prawda. To samo promieniowanie, które gotuje Twój posiłek jest bezustannie skierowane w stronę Twojego mózgu, czyli jednego z najwrażliwszych miejsc Twojego ciała.

MATRIX 2 od LifeWave zapewnia wyjątkowe i skuteczne rozwiązanie, w przeciwieństwie do wszelkich innych ekranów przeciwradiacyjnych na rynku. Co wyróżnia ten produkt oprócz wyłącznej i chronionej patentem technologii?  Przede wszystkim wykazano, że ogranicza on narażenie na działanie promieniowania z telefonu komórkowego nawet o 98 procent.*

Pośród tej całej gorącej i narastającej dyskusji, należy zauważyć, że wielu ekspertów w dziedzinie zdrowia zjednoczyło się w wysiłkach na rzecz ostrzegania kobiet spodziewających się dziecka o zagrożeniach niesionych przez promieniowanie z telefonu komórkowego.

“W tej chwili traktujemy nasze dzieci jak eksperymenty w dziedzinie, gdzie brak grupy kontrolnej” – mówi założycielka Environmental Health Trust dr Devra Davis, która wraz z innymi propagatorami zdrowia rozpoczęła ogólnokrajową kampanię pod tytułem BabySafe Project.

Istnieją jednakże poważne powody etyczne, dla których nie można prowadzić badań na żywych uczestnikach.

Dr Davis wyjaśnia: “Zachowalibyśmy się nieetycznie, mówiąc ‚poddajmy jedną grupę kobiet w ciąży działaniu promieniowania z telefonów komórkowych, a drugą nie’”. Pomimo tych przeszkód badawczych wśród wielu znanych ekspertów i grup propagatorskich pojawia się ogólne i rosnące zaniepokojenie.

Być może najważniejsza rzecz, jaką należy zapamiętać, to fakt, że coraz większa liczba autorytetów zgadza się, że długotrwałe narażenie na promieniowanie z telefonu komórkowego może mieć szkodliwe skutki. MATRIX 2 to doskonały sposób na rozwiązanie tego problemu dla osób w każdym wieku i obojga płci.

*Procentowe obniżenie promieniowania z telefonu komórkowego zależy od modelu telefonu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z raportem SGS na naszej stronie internetowej i uzyskać dalsze informacje.