A gdyby tak móc czuć się szczęśliwszym przez cały czas?

We wrześniu LifeWave wprowadzi na rynek nową, unikalną technologię mającą trwale poprawić nastrój. Nirvana Mood Enhancer System to podwójnie działający środek poprawiający nastrój.

System składający  się z dwóch opatentowanych elementów – suplementu oraz nietransdermalnych nanoplastrów z prostą aplikacją >> zażyj drażetkę,  przyklej niewielki plaster i już!

Zestaw obejmuje jedno opakowanie suplementu Nirvana zawierające 60 tabletek oraz jedną paczkę z 30 plastrami.

Firma udziela 30-DNIOWEJ 100% GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY (chcesz się dowiedzieć więcej napisz >> szymon@nanoteam.pl)

Chcesz odczuwać ciut więcej radości przez cały czas?

Życie nikogo nie oszczędza, dlatego każdemu przyda się coś na poprawę nastroju, gdy czujemy się nieco gorzej. A gdyby tak móc czuć się szczęśliwszym przez cały czas? Odpowiedź na to pytanie, co nie jest zaskoczeniem, tkwi w procesach chemicznych zachodzących w naszym ciele.

Naturalne uwalnianie endorfin.

Czy znasz to ciepło i tę euforię, które ogarniają Cię podczas flirtu z kimś, kto Ci się podoba? Uczucia te zawdzięczamy naturalnemu uwalnianiu endorfin. Każdy z nas może potwierdzić, że nie trwają one zbyt długo. Lecz w przeciwieństwie do innych produktów, Nirvana potrafi temu zaradzić.

Suplement Nirvana.

Ten naturalny wyciąg z wodorostów nie tylko pobudza produkcję endorfin, ale dzięki opatentowanemu procesowi stabilizacji zapewnia też długotrwałe rezultaty. I w odróżnieniu od innych farmaceutyków o podobnym działaniu, które pożądane efekty przynoszą po stosowaniu przez dziewięć miesięcy i dłużej, nasz produkt zaczyna działać już po kilku tygodniach.

Plaster Nirvana

Plaster Nirvana stymuluje punkty na skórze, które wpływają na poprawę nastroju: bez leków, substancji chemicznych czy stymulantów. Po raz pierwszy LifeWave połączyło naszą opatentowaną technologię plastrów z naturalnym suplementem, by stworzyć unikalne rozwiązanie o podwójnym działaniu. Dzięki połączonemu działaniu, suplement Nirvana oraz plaster Nirvana wywołują długotrwałe poczucie szczęścia i dobrego samopoczucia, bez efektów ubocznych.

 Skład
  • 2 mg ekstraktu waniliowego, co stanowi odpowiednik 50 mg laski wanilii tahitańskiej
  • 0,4 mg organicznego ekstraktu Padina Pavonica, co stanowi odpowiednik 100 mg suszonej rośliny
  • 0,1 mg organicznego ekstraktu soli morskiej, co stanowi odpowiednik 125 mg soli morskiej
  • pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, krzemian magnezu, ditlenek krzemu