ALAVIDA niezwykłe trio dla skóry.

W LifeWave jesteśmy dumni z tego, że wprowadzamy na rynek przełomowe produkty. Alavida nie jest wyjątkiem.

W przeszłości, firmy zajmujące się pielęgnacją skóry skupiały się tylko na 50% problemu, a mianowicie nawilżaniu skóry od zewnątrz przy pomocy balsamów, maści i innych formuł. Alavida pielęgnuje skórę od środka na zewnątrz i odwrotnie, dzięki czemu jest rozwiązaniem stuprocentowym.

Kluczowym elementem naszego podejścia jest wyjątkowa technologia plastrów. Plastry Alavida delikatnie stymulują punkty na ciele, przez co ograniczany jest stres oksydacyjny, a antyoksydanty są zachowane. Bez użycia leków czy też środków chemicznych, plastry regenerują skórę od środka na zewnątrz.

Dr Thornton Streeter z Centrum Nauk Biologicznych mówi: „Przeprowadziliśmy rozległe badania nad plastrami do fototerapii Alavida i wszystkie wskaźniki pokazują obniżenie poziomu stresu oksydacyjnego oraz wolnych rodników. To fantastyczna ocena dla LifeWave – idealna ochrona dla skóry, która stymuluje ciało do autoregeneracji.” alavida Lifewave

Stworzone przez weterana rynku kosmetyczne go z 30-letnim doświadczeniem regenerujące trio Alavida to poza plastrami odżywczy nektar do twarzy na dzień oraz regenerujący krem do twarzy na noc. Zawierają one 98,6% naturalnych składników, które nawilżają skórę i przeciwdziałają jej starzeniu się. Kluczowym składnikiem jest bogaty w DHA olejek z mikroalg, który znacząco wzmacnia elastyczność skóry, a także nawilża i pomaga w regeneracji jej uszkodzeń, co jest potwierdzone badaniami klinicznymi.

Razem, regenerujące trio Alavida mają świetne wyniki, co jest potwierdzają badania kliniczne z lipca 2015 roku.

  • 100 badanych zauważyło znaczne nawilżenie skóry.
  • Prawie 90% badanych zauważyło poprawę wyglądu skóry po trzech tygodniach.
  • Ponad 70% po 3 tygodniach zauważyło, że skóra jest dużo bardziej jędrna.
  • Prawie 80% zauważyło, że po 6 tygodniach skóra jest pełna blasku.

„Jeśli chcesz, aby Twoja skóra była świetlista i pięknie wyglądała, musisz zacząć od zdrowej skóry” – mówi założyciel i dyrektor generalny LifeWave David Schmidt: „Dzięki plastrom do fototerapii Alavida, Twoja skóra będzie wyglądać lepiej, gdyż będzie coraz zdrowsza od wewnątrz. Jeśli dodamy do tego nektar i krem, które działają oz zewnątrz, odkryjesz zupełnie nowy poziom pielęgnacji skóry”.


Więcej na temat >> Alavida 

Produkt dostępny tylko u niezależnych dystrybutorów LifeWave lub przy zakupie osobistym z konta klienta.