Kampania Alavidy „Przed i po”!

     Zanim wprowadziliśmy na rynek Regenerujące Trio Alavida, przeprowadziliśmy serię badań klinicznych, które przyniosły niesamowite rezultaty.

     Nasi członkowie przeżywają teraz to samo pozytywne doświadczenie! W tym wydaniu publikujemy wypowiedź jednej z naszych liderek w Austrii, Herminy Obermann. Oto jej wypowiedź na temat osobistych doświadczeń z Alavidą oraz, dlaczego jest tak podekscytowana związaną z nią przyszłością LifeWave:

„Gratuluję projektu oraz nazwy tego cudownego trio do pielęgnacji skóry! Z całą pewnością przeniesie ono LifeWave na kolejny poziom. Podoba mi się zarówno konsystencja odświeżającego nektaru do twarzy na dzień, jak i odbudowującego kremu do twarzy na noc. Moja skóra szybko się do nich przyzwyczaiła.”

     Dają uczucie jedwabistości, w przeciwieństwie do niechcianego przez nikogo uczucia lepkości. Podoba mi się również zapach nektaru i kremu. Poza tym są to produkty proste w użyciu i dobrze współgrają z makijażem. Jeśli chodzi o plaster Alavida Fototerapia, to zdecydowanie poczułam jego regeneracyjne działanie zachwalane w materiałach promocyjnych. Koniec końców nie mogę się doczekać prezentacji Alavidy mojemu zespołowi oraz potencjalnym dystrybutorom!

– Hermine Obermann