Szkolenie Poznań, 3.12.2016

Chciałbym zaprosić Cię na szkolenie, które organizujemy także dla Ciebie. Nie wiem jak Ty ale wiele osób po prostu nie wie jak używać technologii Lifewave żeby mieć konkretne, zauważalne efekty w życiu. Lifewave jest niesamowicie nowatorskim rozwiązaniem fototerapeutycznym. Jeśli właściwie go zrozumiesz, przyniesie Ci niesamowite podniesienie jakości życia. Jest to połączenie 5000 lat doświadczeń medycyny chińskiej oraz najnowszych odkryć nanotechnologii.

Co przerobimy na tym szkoleniu:

Poznasz zasady na jakich działa technologia LifeWave
Poznasz poszczególne produkty, ich działanie biologiczne i bioelektryczne
Icewave/Aculife – redukcja bólu i skuteczne sposoby aplikacji
Energy Enhancer – więcej energii w codziennym życiu
Glutation – booster immunologiczny
Karnozyna – regeneracja DNA
Aeon – klucz do bezstresowego zycia
Alavida – nowe podejście w kosmetologii
Dlaczego nie warto się odchudzać?

Do tego wszystkiego przerobimy sporo tzw. protokołów czyli sposobów w jaki kleimy poszczególne bioelektrody oraz porozmawiamy czy warto się suplementowac?

Szkolenie potrwa ok. 6h i będzie naprawdę intensywne. Jeśli dodatkowo będziesz zadawał/a pytania to Twój poziom wiedzy da Ci duże zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Będziesz wiedział/wiedziała jak radzić sobie z codziennymi problemami zdrowotnymi znacznie skuteczniej niż dotychczas.

Warsztat odbędzie się w budynku Nobel Tower ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań. Zaczynamy o godzinie 11. i kończymy ok. 17.
Rejestracja oraz płatność za warsztaty to tylko 98 pln.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym naprawdę jest Lifewave, jeśli chcesz się nauczyć jak „to” stosować, jeśli chcesz się poczuć znacznie bezpieczniej w życiu to znaczy, że to szkolenie jest dla Ciebie. Poznaj siłę fototerapii i medycyny energetycznej XXI wieku.
Szkolenie poprowadzi doświadczony prezenter Alex Nogieć!

więcej informacji tel. 501 45-55-77  biuro@nanoteam.pl