X39 od Lifewave – szansa na dłuższe życie?

Czy komórki macierzyste mają szansę w walce z procesem starzenia się?

Wszyscy chcieliby stanąć do walki z efektami starzenia się, jednak wylewanie na siebie balsamów i eliksirów nie wystarczy, aby powstrzymać nieuniknione. A jeśliby zaatakować problem starzenia się od wewnątrz, bez kremów lub operacji?

Starzejąc się, skóra traci elastyczność, a wraz z upływem czasu zmarszczki stają się bardziej widoczne. Świeży, młodzieńczy wygląd odchodzi w niepamięć, ale mimo tego, że chcemy ten proces spowolnić lub zatrzymać, większość ludzi się poddaje, gdyż uważa, że nic się nie da zrobić… Tak było dotychczas!

Czy wiesz, że komórki macierzyste mają duży wpływ na proces starzenia się? Mają one zdolność duplikowania i naprawiania kolagenu w naszej skórze, przez co pomagają wygładzić zmarszczki i przywrócić skórze elastyczność.

Stworzyliśmy plaster, który zwiększa poziom peptydy, która odpowiada za aktywację komórek macierzystych. Proces starzenia trafił na godnego rywala!


„Miałem wypadek, podczas którego głęboko zraniłem piszczel. Wymagała 10 szwów z zewnątrz i dwóch od wewnątrz. Doktor powiedział, że miałem szczęście, gdyż niemalże uszkodziłem nerw. Rana była głęboka na 7,5 cm i widziałem własną kość piszczelową. Widok dla osób o mocnych nerwach.

Rozmawiałem o tym z Davidem Schmidtem i był na tyle uprzejmy, że zaproponował kurację plastrami X39. Byłem zapalonym sportowcem i surferem, więc miałem nadzieję, że dzięki nim przymusowa przerwa będzie krótsza i szybciej wrócę do akcji. Na zdjęciu z pierwszego dnia po założeniu szwów widać ranę ciętą i stan zapalny.

Zaaplikowałem X39 w tym miejscu zgodnie z instrukcją. Zaledwie cztery dni po wypadku opuchlizny prawie nie było, a zaczerwienienie znacząco się zmniejszyło. Podobnie było z bólem w tej okolicy. A opuchlizny praktycznie zniknęła.

Dwa dni później w zasadzie mogłem usunąć plastry. Byłoby to dość ryzykowne, biorąc pod uwagę tak poważną ranę, ale goiła się naprawdę szybko. Liczyłem na zdjęcie szwów trzy dni później. Lekarz był zdumiony tym, jak szybko wracam do zdrowia, a rana wyglądała bardzo dobrze. Szwy usunięto, a lekarz powiedział, że mogę już surfować i wrócić do regularnych treningów.

Ja też jestem zdumiony tempem gojenia się rany. Chciałem podziękować Davidowi za możliwość skorzystania z X39 i podzielenia się rezultatami ich działania”.

– Jim L.


Więcej na www.lifewavex39.com


Nanoplastry X39 będą dostępne w sprzedaży od stycznia 2019 >> www.lifewave.com/zakupy