Energy Enhancer sprawdzone w Jiu-Jitsu.

Łódź gościła w tym roku podczas Mistrzostw Polski najlepszych zawodników w Brazylijskim Jiu-Jitsu.

Piękna oprawa i mnóstwo zawodników oraz kibiców złożyły się na sukces tej imprezy.

         Po raz pierwszy w tej dyscyplinie nasz zespół chciał sprawdzić i uzyskać opinie zawodników na temat bioeleketrod LifeWave. Zawodnikom tej dyscypliny proponowaliśmy szczególnie dwie z nich. Energy Enhancer, które zwiększają energię oraz Y-age Carnosine, które miały być bardzo pomocne dla zawodników wygrywającym kolejne walki awansując do kolejnych pojedynków. To powodowało oczywiste zmęczenie mięśni, zakwaszenie, z którym doskonale radzi sobie ta bioelektroda.

DSC00409

     Podczas wykonywanych testów kinezjologicznych i rozmów z zawodnikami okazało się, że bardzo istotna jest druga funkcja plastrów Energy Enhancer a mianowicie wpływ na większą stabilność czyli utrzymanie równowagi. Plastry Energy Enhancer działają zaraz po naklejeniu dlatego ich aplikacja była prosta. W Jiu-Jitsu najlepszym miejscem do naklejania okazały się punkty znajdujące się na piersi poniżej obojczyka ze względu na kontaktowy charakter dyscypliny.

IMG_5314

Testujący zawodnicy pozytywnie ocenili technologię. Dla części zawodników istotny był fakt nietransdermalności bioelektrod i akceptacji ich przez WADA (agencję antydopingową).

IMG_5293

IMG_5299

IMG_5320

IMG_5300

DSC00385

DSC00386

DSC00373