Joanna Zdanowska – pomagam koniom z pasją

Przedstawiamy profil Joasi Zdanowskiej, doświadczonej masażystki koni, z której usług korzystało już wielu właścicieli koni.

10714637_10154631678795285_2061459903_n         Joanna Zdanowska to dyplomowana masażystka koni metodą Equiter.  Przez wiele lat czynna zawodniczka klubu „Dragon Nowielice” w konkurencji skoków I WKKW. Posiada II klasę sportową. W ciągu 15 lat pracy z końmi, poznała dogłębnie wymagania stawiane koniom oraz specyfikę treningu w poszczególnych dyscyplinach, jak również problematykę związaną z urazami i procesem rekonwalescencji koni.

           Dzięki studiom u znanej we Włoszech fizjoterapeutki koni, Eliany Speziale, zdobyła umiejętności w zakresie terapii manualnej pozwalające na przygotowanie koni do zwiększonego wysiłku fizycznego, skracające czas regeneracji po wysiłku oraz wspomagające leczenie kontuzji.

     Joanna jest również autoryzowanym konsultantem LifeWave – producenta nanoplastrów dla zawodników i koni, które stosuje w swojej praktyce. Preferowany obszar działania – zachodniopomorskie.

Zapraszam do kontaktu: 502 879-138, jzkonie@gmail.com

 www.masaz-koni.pl