Dwie zmiany w diecie, które natychmiast dodają energii.

Jeśli regularnie śpisz po osiem godzin dziennie, ale mimo to nie czujesz się rześko, to Rebecca Scritchfield może Ci pomóc rozwiązać ten problem. Klienci Scritchfield prowadzą dzienniki żywieniowe, które wskazują na niedobór dwóch ważnych składników odżywczych w ich dietach:

  • Witaminy z grupy B – produkty bogate w witaminy z grupy B to owoce, warzywa, nasiona, rośliny strączkowe, mleko i nabiał. Według Scritchfield pomagają one wydobyć energię z jedzenia.
  • Żelazo – ponieważ transportuje ono tlen do komórek w naszym ciele, Scritchfield twierdzi, że spożywanie produktów bogatych w żelazo, jak wołowina, kurczak, fasola, rośliny strączkowe i jajka, bezpośrednio wpływają na nasz dzienny poziom energii. Kobietom często brakuje żelaza, więc warto kontrolować jego spożycie.

      Gdy klienci Scritchfield jedzą więcej produktów bogatych w te składniki odżywcze, ich samopoczucie poprawia się natychmiastowo. Myślę, że wpływa na to i umysł, i ciało – mówi. Czują się lepiej, więc nie próbują sobie radzić z problemem braku energii poprzez spożywanie słodkich pokarmów.

      Formuła Theta Nutrition LifeWave są źródłem witamin z grupy B, w tym B6 i B12 (Theta One, Theta Fuel oraz Theta Heart),a także B3 (Theta Heart).

/źródło: www.lifewavesplash.com/